RÓŻANIEC FATIMSKI
Już w poniedziałek 13 maja rozpoczynamy Różaniec fatimski. Każdego dnia 13-tego m-ca będziemy modlić się podczas nabożeństwa fatimskiego, które zakończymy 13 października.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
ADWENT

REKOLEKCJE ADWENTOWE W NASZEJ PARAFII:
16,17,18 GRUDNIA 2018R.

RORATY: W DNI POWSZEDNIE O GODZ. 7:00

NAGROBEK KRASIŃSKICH

NAGROBEK ANDRZEJA KRASIŃSKIEGO I JEGO ŻONY KATARZYNY Z 1581 ROKU, ORYGINALNY KAMIEŃ, MARMUR, ODNOWIONY PRZY UDZIALE WOJEWÓDZKIEGO KONSERWATORA ZABYTKÓW I PARAFII.
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.
OBCHODY 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA STRONĘ GOŚCIA NIEDZIELNEGO, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ KRÓTKA RELACJA Z NIEDZIELNYCH UROCZYSTOŚCI W NASZEJ PARAFII

GOŚĆ NIEDZIELNY

100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

PODCZAS PARAFIALNYCH OBCHODÓW 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI WYSTĄPI CHÓR KAMERALNY THE WARSAW SINGERS. WIĘCEJ NA TEMAT ZESPOŁU MOŻNA PRZECZYTAĆ W ROZWINIĘCIU NEWSA. ZAPRASZAMY.

1 LISTOPADA

1 LISTOPADA 2018r.

NABOŻEŃSTWA WEDŁUG NASTĘPUJĄCEGO PRZĄDKU:

GODZ. 9:00 MSZA ŚW. W KOŚCIELE

GODZ. 10:30 KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA W KOŚCIELE, PO KTÓREJ PROCESJA NA CMENTARZ

GODZ. 11:00 RÓŻANIEC NA CMENTARZU, PO KTÓRYM MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁYCH
40 rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową
Wybór kardynała Karola Wojtyły, metropolity krakowskiego, 16 października 1978 roku, był wyjątkowym wydarzeniem w Polsce i na świecie. Papieżem po raz pierwszy od ponad 450 lat został nie Włoch, ale właśnie Polak. Karol Wojtyła miał wówczas 58 lat, przyjął imię Jan Paweł II. Skierował do świata aktualne do dziś przesłanie: Nie lękajcie się!

Papież Jan Paweł II odbył 104 podróże apostolskie, był w 132 krajach. Jako pierwszy papież odwiedził synagogę i meczet. Pontyfikat Jana Pawła II zmienił oblicze świata i Kościoła.
ADWENT 2020

FILMY DLA DZIECI