Google
REKOLEKCJE DOMOWE 2020r.

DRODZY PARAFIANIE,
w związku z zaistniałą, trudną sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy, w szczególnym czasie Wielkiego Postu, w którym musieliśmy odwołać rekolekcje parafialne, zachęcam wszystkich do modlitwy w domu. Udostępniamy Wam Rekolekcje domowe, każdego dnia nowe rozważania i nauki rekolekcyjne. Polecajmy w naszych modlitwach ludzi chorych, cierpiących oraz tych, którzy się nimi opiekują: lekarzy, pielęgniarki i wszystkie służby. Niech ten trudny czas będzie czasem modlitwy i nawrócenia, czasem szczególnego przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.WSZYSTKIE POPRZEDNIE NAUKI REKOLEKCYJNE DOSTĘPNE SĄ W ROZWINIĘCIU WIADOMOŚCI, KLIKAJĄC NA OPCJĘ- CZYTAJ WIĘCEJ.
WIELKI POST 2020r.

Modlitwa do św. Rity, gdy wszystko zawodzi

Święta Rita jest patronką spraw trudnych. Pewnie nie brakuje nam dzisiaj sytuacji, z którymi sobie nie radzimy. Wtedy najlepiej zwrócić się z modlitwą do św. Rity!

MODLITWA DO ŚW. RITY:

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę… (wymienić ją).
I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Ks. Krzysztof Kujawa, proboszcz Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Krasnem był gościem Porannej Rozmowy Radia Rekord. Rozmawiała Edyta Szewczyk.


Prace konserwatorskie 2019r.
Zakończyliśmy kolejny etap prac konserwatorskich w naszym kościele. Projekt współfinansowany był przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warszawie.
GALERIA ZDJĘĆ-PRZEGLĄDAJ

Boże Narodzenie 2019r.

Orszak Trzech Króli
Jubileusze małżeńskie 2019r.
"To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku."

8 grudnia


RORATY 2019
TYDZIEŃ MISYJNY
DZIEŃ PAPIESKI
UROCZYSTOŚĆ ŚW. KRZYSZTOFA

Już 21 lipca w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej mszy św. tradycyjnie poświęcenie pojazdów.
ODPUST MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

Modlitwa do Matki Bożej Szkaplerznej: (na rozpoczęcie nowenny)


O najwspanialsza Królowo nieba i ziemi! Orędow­niczko Szkaplerza świętego, Matko Boga! Oto ja, Two­je dziecko, wznoszę do Ciebie błagalnie ręce i z głębi serca wołam do Ciebie: Królowo Szkaplerza świętego, ratuj mnie, bo w Tobie cała moja nadzieja.
RÓŻANIEC FATIMSKI

Już w sobotę 13 dzień miesiąca- Różaniec Fatimski. Nabożeństwo w kościele o godz. 17:00.
ADWENT 2020FACEBOOKBEATYFIKACJA KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGOKAZANIA NA KAŻDY DZIEŃ


FILMY DLA DZIECITRANSMISJE ONLINE NA ŻYWO


JASNA GÓRA LICHEŃ ZAKOPANE KALWARIA ZEBRZYDOWSKA FATIMA
PIEŚNI NA WIELKI POST


FILMY NA WIELKI POST


Jak dojadę?
Ostatnio dodane zdjęcia
Imieniny
PRZYDATNE STRONYDiecezja PłockaE-kai PłockCPP Metonoia Płock


Caritas Diecezji Płockiej


Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Modlitwa w drodze


Liturgnia na dany dzień


Gość niedzielny

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło