PIELGRZYMKA DO RZYMU
W ostatnim tygodniu września z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka do Rzymu. Kilka zdjęć z pielgrzymkowego szlaku w galerii. Zapraszamy.

100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Fundacja Służba Niepodległej pragnie przypomnieć o wielkiej roli Kościoła Katolickiego, z którym naszą Ojczyznę łączy ponad 1000-letnia, wspólna historia. Bez jego udziału nie istniałaby Polska, jaką znamy, nie byłoby cudownej obrony na Jasnej Górze w 1655 r., odzyskania niepodległości w 1918 r., nie byłoby „Solidarności” i „Odnowy oblicza tej ziemi”. W rocznicę Narodowego Święta Niepodległości pamiętajmy o tych, którzy SŁUŻYLI NIEPODLEGŁEJ!
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM RÓŻAŃCA
W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 16:30 zaś w niedzielę o godz. 10:30-przed sumą. Różaniec w dni powszednie prowadzą grupy:
Poniedziałek: dzieci ze szkół podstawowych
Wtorek: młodzież kl. VII i VIII oraz gimnazjum
Środa: Koła Różańcowe
Czwartek: Ministranci
Piątek: Koło Koronkowe
Sobota: Koło Brewiarzowe
Niedziela: Koła Różańcowe
DZIEŃ PAPIESKI
14 października w Polsce i w środowiskach polonijnych na całym świecie przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski.

Centralne obchody tego wyjątkowego święta odbędą się w Warszawie i rozpoczną się już w sobotę, 13 października. Tego dnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się uroczyste posiedzenie Rady Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
RÓŻANIEC FATIMSKI

Już 13 października ostatni w tym roku różaniec fatimski. Zabierzmy ze sobą na to nabożeństwo świece.
ROK ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

DZIEDZICTWO RODU KRASIŃSKICH