DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta składamy najlepsze życzenia: zdrowia w tej trudnej rzeczywistości, Błogosławieństwa Bożego na każdy kolejny dzień, pociechy z dzieci i w wnuków. Szczęść Boże.

TRZECH KRÓLI
BOŻE NARODZENIE

Kochani parafianie,

W adwentowej ciszy oczekiwania życzę Wam, aby Maleńka Miłość betlejemskiej stajenki przepełniła Wasze serca pokojem, radością i wiarą, by przy świątecznym stole nie zabrakło światła wigilijnej świecy i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok był dla Was wszystkich spokojny, wolny od trosk i niepowodzeń. Niech Chrystus Nowonarodzony sprawi, byśmy każdego dnia doświadczali Jego obecności, bliskości, a przede wszystkim niekończącej się i trwającej MIŁOŚCI.

Szczęść Boże

Kochani parafianie i goście, zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele w okresie świąt Narodzenia Pańskiego: jutro 24 grudnia: pasterka o godz. 20:00 dla dzieci i 22:00 dla dorosłych. 25 i 26 grudnia Msze św. według porządku niedzielnego. W drugi dzień świąt Jubileusze małżeńskie podczas Mszy św. o godz. 11:30.

ADWENT 2022r.
REKOLEKCJE ADWENTOWE 11,12,13 GRUDNIA