Google
Powitanie
WIELKI POST 2022
ZMARŁ PAPIEŻ SENIOR BENEDYKT XVI


W wieku 95 lat zmarł w sobotę emerytowany papież Benedykt XVI - ogłosił w sobotę dyrektor biura prasowego Watykanu Matteo Bruni. Zapowiedział podanie wszelkich informacji w najbliższym czasie. Papież senior zmarł o godzinie 9.34.
Papież Bergoglio powiedział o nim niedawno: "To święty, to człowiek wzniosłego życia duchowego". "Podziwiam jego inteligencję, jest wielki" - dodał Franciszek.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
DIECEZJA PŁOCKA MA NOWEGO BISKUPA


TRZECH KRÓLI
BOŻE NARODZENIE


Kochani parafianie,

W adwentowej ciszy oczekiwania życzę Wam, aby Maleńka Miłość betlejemskiej stajenki przepełniła Wasze serca pokojem, radością i wiarą, by przy świątecznym stole nie zabrakło światła wigilijnej świecy i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok był dla Was wszystkich spokojny, wolny od trosk i niepowodzeń. Niech Chrystus Nowonarodzony sprawi, byśmy każdego dnia doświadczali Jego obecności, bliskości, a przede wszystkim niekończącej się i trwającej MIŁOŚCI.

Szczęść Boże
Kochani parafianie i goście, zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele w okresie świąt Narodzenia Pańskiego: jutro 24 grudnia: pasterka o godz. 20:00 dla dzieci i 22:00 dla dorosłych. 25 i 26 grudnia Msze św. według porządku niedzielnego. W drugi dzień świąt Jubileusze małżeńskie podczas Mszy św. o godz. 11:30.

ADWENT 2022r.
REKOLEKCJE ADWENTOWE 11,12,13 GRUDNIA
PROGRAM DO POBRANIA

POETYCKIE ZADUSZKI
NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
DOŻYNKI 2021r.

name
WIELKI POST 2023FACEBOOKJak dojadę?
Ostatnio dodane zdjęcia
Imieniny
PRZYDATNE STRONYDiecezja PłockaE-kai PłockCPP Metonoia Płock


Caritas Diecezji Płockiej


Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Modlitwa w drodze


Liturgnia na dany dzień


Gość niedzielny

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło