WIELKI POST 2020r.

Prace konserwatorskie 2019r.
Zakończyliśmy kolejny etap prac konserwatorskich w naszym kościele. Projekt współfinansowany był przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warszawie.

GALERIA ZDJĘĆ-PRZEGLĄDAJ

Boże Narodzenie 2019r.

Orszak Trzech Króli

Jubileusze małżeńskie 2019r.

"To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku."

8 grudnia

RORATY 2019
TYDZIEŃ MISYJNY
DZIEŃ PAPIESKI
UROCZYSTOŚĆ ŚW. KRZYSZTOFA

Już 21 lipca w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej mszy św. tradycyjnie poświęcenie pojazdów.

Modlitwa do Matki Bożej Szkaplerznej: (na rozpoczęcie nowenny)

O najwspanialsza Królowo nieba i ziemi! Orędow­niczko Szkaplerza świętego, Matko Boga! Oto ja, Two­je dziecko, wznoszę do Ciebie błagalnie ręce i z głębi serca wołam do Ciebie: Królowo Szkaplerza świętego, ratuj mnie, bo w Tobie cała moja nadzieja.
RÓŻANIEC FATIMSKI

Już w sobotę 13 dzień miesiąca- Różaniec Fatimski. Nabożeństwo w kościele o godz. 17:00.
RÓŻANIEC FATIMSKI
Już w poniedziałek 13 maja rozpoczynamy Różaniec fatimski. Każdego dnia 13-tego m-ca będziemy modlić się podczas nabożeństwa fatimskiego, które zakończymy 13 października.

DZIEDZICTWO RODU KRASIŃSKICH